Zbiórka na mecz Grunwald - SLAVIA o godzinie 8:50 na przystanku "Ruda Szkoła"

11.11.2013
treść niezgodna - ostrzeżenie

slaviok1919
14.09.2013
siema ja teraz nie mam czasu zeby chodzic na mecze slavi ale mam pytanko jest teraz mlyn wogule ???? 19S19

Archiwum
Slavia Ruda Śląska 5-1 Śląsk Świętochłowice (3-0)
Skład 1: Zaw Test - Skorupski, Zaw Test, Met, Moritz - Zaw Test, Kowalik, Zaw Test, Zaw Test - Rejmanowski M, Szaton

Skład 2: Botor - Puschhaus, Szymański, Gancarczyk, Zaw Test - Bocian, Piecha, Zaw Test, Nawrat - Lach, Rejmanowski

Ponadto weszli: Nowek, Piwczyk

Bramki: Rejmanowski M x2, Zaw Test, Piwczyk, Lach

Po dzisiejszym sparingu zapadło kilka decyzji co do zawodników testowanych oraz zawodników grających wcześniej w klubie. Jak będzie więcej szczegółów to poinformujemy o tym tutaj.

Dodane przez pajlot dnia 25.07.2014 20:54
Slavia Ruda Śląska 6-0 Wawel Wirek (3-0)
Skład 1: Botor - Nawrat, Met, Skorupski, Zaw Test - Zaw Test, Kowalik, Piecha, Wawrzyczek - Szaton (Zaw Test), Pożoga (Lach)

Skład 2: Zaw Test - Zaw Test (Nowek), Szymański, Zaw Test, Puschhaus - Bocian (Piwczyk), Gancarczyk, Zaw Test, Zaw Test - Rejmanowski T, Rejmanowski M

Bramki: Wawrzyczek, Lach, Zaw Test, Rejmanowski M, Rejmanowski T, Gancarczyk

Nie wystąpili: Szaruga, Witor, Moritz, Koseła

W piątek o godz. 17:00 kolejny sparing a przeciwnikiem będzie drużyna byłego trenera rezerw Slavii, Janusza Kluge czyli Śląsk Świętochłowice.

Dodane przez pajlot dnia 23.07.2014 20:410 Komentarzy
Karuzela transferowa trwa, jutro kolejny sparing.
W dalszym ciągu u nas przebywa liczna grupa zawodników testowanych i jutro będzie kolejna okazja do sprawdzenia ich. Do klubu wrócił Łukasz Witor, natomiast nieznana jest przyszłość Kamila Moritza który obecnie nie może znaleźć klubu na III ligowym froncie. Co do Kamila Zalewskiego to klub prowadzi negocjacje w sprawie jego transferu.

Jutro o godz.17:00 w Rudzie Śląskiej (sztuczna płyta), nasza drużyna rozegra kolejny mecz kontrolny z drużyną Wawelu Wirek.

Dodane przez pajlot dnia 22.07.2014 10:220 Komentarzy
Derbowy sparing
W piątek na boisku w Nowym Bytomiu swój pierwszy mecz kontrolny rozegrał zespół Slavii Ruda Śląska. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Piotrowicza była drużyna Uranii. Kochłowiczanie grali bardzo szybko i momentami dominowali na boisku, jednak to zawodnicy Slavii wygrali mecz 2:1.

Slavia po sprytnym strzale jednego z testowanych zawodników już w piątej minucie objęła prowadzenie. Dziesięć minut później wyrównali kochłowiczanie. Rzut karny na bramkę zamienił Musiał. Piłkarze na przerwę schodzili z wynikiem 1:1.

W drugiej połowie Slavia z minuty na minutę atakowała coraz groźniej. Ostatecznie zdołała strzelić tylko jednego gola. W 80 minucie z rzutu wolnego piękną bramkę zdobył M. Rejmanowski.

Poniżej bramki z tego spotkania oraz wypowiedzi trenerów.

Dodane przez pajlot dnia 20.07.2014 09:590 Komentarzy
Slavia Ruda Śląska 2-1 Urania Ruda Śląska (1-1)
Bramki: Zaw Test, Rejmanowski M

Skład 1: Zaw Test - Zaw Test, Zaw Test, Zaw Test, Zaw Test - Zaw Test, Zaw Test, Pożoga, Zaw Test - Zaw Test (Bocian), Piwczyk

Skład 2: Botor - Nawrat, Met, Kowalik, Puschhaus - Gancarczyk, Rejmanowski M, Szymański, Lach - Szaton, Piecha

Kolejny sparing rozegrany zostanie w środę o godz.17 lub 18. Godzinę podam jak tylko info się potwierdzi.

Dodane przez pajlot dnia 18.07.2014 20:150 Komentarzy
Jutro pierwszy sparing.
Już jutro o godz.18:00 na boisku w Nowym Bytomiu (sztuczna trawa), nasza drużyna rozegra swój pierwszy mecz kontrolny. Naszym przeciwnikiem będzie rywal zza miedzy Urania Ruda Śląska.

W naszej drużynie pojawi się sporo nowych twarzy, także zapraszamy na to spotkanie. Póki co wszystko wygląda całkiem obiecująco i trzeba przyznać, że młodzież która się prezentuje na treningach może wnieść coś ciekawego do drużyny.

Zapraszamy wszystkich na jutrzejsze spotkanie. Pozdrawiamy!

Dodane przez pajlot dnia 17.07.2014 22:190 Komentarzy
Pierwszy trening za nami.
Wczoraj nasza drużyna rozpoczęła przygotowania do sezonu 2014/2015. W klubie pojawiła się spora ilość nowych twarzy. Będą mieli oni okazję do zaprezentowania swoich umiejętności już w piątek przeciwko Uranii Ruda Śląska o godz.18:00 na boisku w Nowym Bytomiu (sztuczna trawa). Nasza drużyna w tym tygodniu będzie się tam przygotowywać do meczu.

Z starych twarzy zabrakło Franke który odszedł do Polonii Łaziska oraz Witora, Zalewskiego i Moritza którzy przebywają na testach. Zalewski miał propozycję z Grunwaldu Ruda Śląska i tam trenował do tej pory. Natomiast pozostała dwójka sprawdza się w Bytomiu, być może dołączy do nich Zalewski ale to się okaże w najbliższym czasie.

Dodane przez pajlot dnia 15.07.2014 11:380 Komentarzy
Początek przygotowań!
Nasza drużyna wznawia przygotowania 14 lipca tj. poniedziałek. Co do informacji na temat transferów, sparingów i sytuacji w klubie będziemy was informować na bieżąco.

Jak na razie wiadomo tylko, że pierwszy mecz kontrolny nasza drużyna zagra w piątek tj. 18 lipca z Uranią Ruda Śląska
.

Dodane przez pajlot dnia 08.07.2014 23:040 Komentarzy
Wracamy do świata żywych !!!
Po dłuższej nieobecności strona wraca do waszej dyspozycji. Miejmy nadzieje, że problemy są już za nami i znów będziemy mogli się skupić na informowaniu was o aktualnych sprawach dziejących się w klubie ! Pozdrawiam Pajlot !

Dodane przez pajlot dnia 08.07.2014 23:010 Komentarzy
Concordia Knurów 2-2 Slavia Ruda Śląska (1-0)
Bramki: Zalewski (głową), Kowalik (głową)

Skład: Franke - Nawrat, Met, Szaruga, Gancarczyk - Wawrzyczek, Kowalik, Rejmanowski M, Bocian - Witor, Piwczyk

Zmiany: Zalewski, Rejmanowski T, Piecha

Dodane przez pajlot dnia 19.04.2014 16:210 Komentarzy
Strona 1 z 79 1 2 3 4 > >>
sklepik
W Klubie są do nabycia proporczyki oraz znaczki z okazji jubileuszu 95-cio lecia
w cenie:
proporczyk - 40 zł
znaczek - 7 zł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
OGŁOSZENIE
K. S. Slavia Ruda Śląska poszukuje trenerów z uprawnieniami dla drużyn młodzieżowych. Informacje pod numerem: 502 598 140