Witam. Czego brakuje...
Najciekawsze Tematy
Witam. Czego brak... [6]
Slavia Ruda Śląska 2:0 (0:0) Raków II Częstochowa
W tym samym czasie ciężki bój na własnym boisku toczyli podopieczni trenera Piotrowicza. Mecz od samego początku był dość wyrównany jednak to gospodarze zadawali się częściej dochodzić do bramkowych sytuacji. Do przerwy utrzymywał się jednak bezbramkowy remis. W drugiej połowie przełamali się rudzianie. Na początku w 68. minucie Slavia wyszła na prowadzenie po strzale Zalewskiego .W ostatniej minucie meczu świetną indywidualną akcje przeprowadził Strzalla. Zbył on gola i ustalił wynik spotkania na 2:0.

-Nie był to łatwy mecz bo drużyna Rakowa postawiła wysoko poprzeczkę. Jest to młody i dobry zespół . Cieszę się że udało się te dwie bramki zdobyć chodź mieliśmy szanse na więcej. Przełamaliśmy się i myślę że to będzie to taki dobry prognostyk na kolejne mecze- mówił po meczu trener Marek Piotrowicz.

Dodane przez pajlot dnia 18.04.2015 18:540 Komentarzy
Slavia Ruda Śląska 2-0 Raków II Częstochowa (0-0)
Bramki: Zalewski (głową), Strzalla

Skład: Strąk - Maciaszczyk P, Met, Wujec, Moritz - Gancarczyk, Kowalik, Korban, Puschhaus - Zalewski, Rejmanowski T

Zmiany: Strzalla, Maciaszczyk D, Lach

Po dobrym wyrównanym meczu w ostatecznym rachunku to zawodnicy z Rudy Śląskiej byli bardziej skuteczni. Zalewski uderzył głową po świetnym dośrodkowaniu Gancarczyk z rożnego a Strzalla dochodząc do długiej piłki minął obrońcę, bramkarza i umieścił piłke w siatce. Raków w pierwszej połowie miał dogodną sytuację i powinien prowadzić ale dobrze w bramce zaprezentował się Strąk.

Dodane przez pajlot dnia 16.04.2015 16:030 Komentarzy
Unia Ząbkowice 3-1 Slavia Ruda Śląska (1-1)
Bramka: Zalewski

Skład:
Strąk - Maciaszczyk, Met, Wujec, Moritz - Maciaszczyk, Korban, Kowalik, Gancarczyk - Zalewski, Strzalla

Zmiany: Puschhaus, Rejmanowski

Nie wykorzystane okazje się mszczą... Tylko tyle wystarczy napisać po tym meczu. Gdyby Rudzianie do ok 30 minuty prowadzili 3-0 to nikt z Ząbkowic nie miałby prawa zakwestionować wyniku meczu. Niestety mimo objęcia chwile później prowadzenia, jedna akcja tuż przed i druga po przerwie ustawiły wynik meczu. Który mógł się jeszcze zmienić ale gospodarzy w kolejnej stu procentowej sytuacji po raz kolejny uratował słupek. Unia jednak też miała swoje sytuacje gdy mecz się otworzył i dopięła swego w ostatniej akcji meczu.

Dodane przez pajlot dnia 12.04.2015 12:020 Komentarzy
Nowe terminy wielkanocnej kolejki
Mecze IV ligi, które nie odbyły się w Wielką Sobotę zostaną rozegrane 12 maja o godzinie 18.00. Natomiast odwołane spotkania w katowickich grupach klasy okręgowej przeniesiono na 28 kwietnia na godzinę 17.30. Czyli będziemy mieli piłkarskie wtorki! Do tego zaplanowane pierwotnie na ostatnią środę maja mecze w IV lidze i katowickich klasach okręgowych, w związku z ogromnym zainteresowaniem środowiska piłkarskiego Finałem Ligi Europy, który zostanie rozegrany właśnie 27 maja w Warszawie na Stadionie Narodowym, na prośbę klubów zostały przesunięte na 26 maja, a więc będziemy mieli jeszcze jeden piłkarski wtorek.

Wydział Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej ustalił także terminy pierwszych rund Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Pierwsza runda (cztery pary i cztery drużyny z wolnymi losami) została zaplanowana na 6 maja, a ćwierćfinały na 20 maja.

IV liga i okręgówki mają wolne Święta Wielkanocne
Atak zimy spowodował, że działacze Śląskiego Związku Piłki Nożnej postanowili zafundować piłkarzom i kibicom spokojne Święta Wielkanocne.

- Wydział Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że z powodu zalanych i zaśnieżonych boisk odwołał mecze 18. kolejki IV ligi grupy I i II oraz Klasy Okręgowej grupy I, II, III, IV z dnia 4.04.2015 r. (sobota) - czytamy w komunikacie na stronie Śląskiego Związku Piłki Nożnej. - Nowy termin 18. kolejki zostanie ustalony w czwartek, 9 kwietnia na posiedzeniu Wydziału Gier.

Grodziec Będzin - Unia Ząbkowice - 04-04 13:00 / Palej Krzysztof

Poniżej można zobaczyć mecze które w tym sezonie sędziował arbiter sobotniego spotkania Piotr Lasyk.

Dodane przez pajlot dnia 01.04.2015 22:510 Komentarzy
Relacja video z sobotniego meczu.
Poniżej znajduje się link do obszernego materiału video z meczu:

Ruch Radzionków 1-1 Slavia Ruda Śląska (0-0)

SKRÓT MECZU

Dodane przez pajlot dnia 30.03.2015 15:350 Komentarzy
Ruch Radzionków - Slavia Ruda Śląska / Galeria, Retransmisja, Skróty
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w poniedziałek o godz.18:00 do oglądania na antenie telewizyjnej SferaTV retransmisji z wczorajszego spotkania.

Jeśli ktoś jest zainteresowany galerią zdjęciową z wczorajszego spotkania to na stronie www.ruchradzionkow.com znajduje się świetnej jakości relacja zdjęciowa z meczu.

Wkrótce na stronie naszego wczorajszego rywala znajdzie się skrót video z spotkania.

Dodane przez pajlot dnia 29.03.2015 15:090 Komentarzy
Strona 1 z 86 1 2 3 4 > >>
sklepik
W Klubie są do nabycia proporczyki oraz znaczki z okazji jubileuszu 95-cio lecia
w cenie:
proporczyk - 40 zł
znaczek - 10 zł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?