Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Weekendowe wyniki
Slavia Ruda Śląska niestety przegrała w sobotnim pojedynku z Wartą Zawiercie 0:2.

Skład:

Dumin - Korzeniowski, Met, Wujec, Dryk - Szablicki, Maciejewski, Drapała, Rejmanowski T., Rejmanowski M., Zalewski.

Na prowadzenie Warta wyszła już w 17 minucie spotkania. Na listę strzelców wpisał się Filip Wiśniewski. W 68 minucie było już 2:0. Tym razem bramkarza rywali pokonał Rafał Nowak.

Warta Zawiercie - Slavia Ruda Śląska 2:0 (1:0)

Kolejnym przeciwnikiem będzie zespół KS Panki
Mecz odbędzie się w Rudzie Śląskiej przy ulicy Sosinki 1.
Godz. 16.00

Serdecznie Zapraszamy!

Wyniki Drużyn młodzieżowych:
Sobota, rocznik 2003 Slavia 8 - 0 Urania Ruda Śląska.
Skład:
Wieszała - Przybylski, Kurcius, Szczygieł, Grymel - Chrobok, Górka, Karczyński, Sobiegala, Fityka - Toś.
(Grali rówież: Skut, Kamzela, Sztrecker, Michna, Kuczka)
5' 0:1 Chrobok asysta Grymel
8' 0:2 Sobiegala asysta Fityka
14' 0:3 Toś asysta (brak)
16' 0:4 Sobiegala asysta Chrobok
24' 0:5 Górka asysta Skut
35' 0:6 Skut asysta Sobiegala
40' 0:7 Toś asysta Chrobok
42' 0:8 Toś asysta Górka

Sobota, rocznik 2006 Slavia 2 - 6 LKS Unia Kosztowy.
Grali:
Gola, Hansla, Piłat, Nowak, Iwaniak, Pąk, Dembkowski, Sładkowski, Piątek, Drabek, Blotko, Starzyński, Kospian, Żołdak
Bramki:
Iwaniak
Pąk

Niedziela rocznik 2004 Slavia 1 - 4 Siemianowice Śląskie.
Skład:
Witor - Szulik, Liszewski, Dragon - Niemczyk, Horst, Borkowski, Skotnicki - Skut
(Grali rówież: Wylitek, Blachucik)
Bramka:
Skotnicki

Dodane przez kier dnia 27.03.2017 12:420 Komentarzy
Kolejne emocje przed nami!
Sobotnia kanonada Slavii w pojedynku z Górnikiem Piaski, pokazała, że Rudzianie będą groźni dla każdego. Prawdziwy test przejdą już w najbliższej kolejce grając w Zawierciu z wiceliderem IV Ligi. Warta na własnym boisku nie zwykła przegrywać. Czy wywiezienia pełnej puli z wyjazdowej potyczki podejmą się podopieczni Jarosława Zajdla? Przekonamy się w sobotę o 15.30. Trzeba nadmienić, że Slavia zagra osłabiona bez pauzujących za kartki Kamila Moritza i Tomasza Szpotona. Jesienią Warta wygrała 2:1

Dodatkowo w ten weekend swoje zmagania rozpoczynają drużyny Młodzieżowe Slavii:
Sobota, rocznik 2003 zagra z Uranią Ruda Śląska,
Sobota, rocznik 2006 zagra z LKS Unia Kosztowy
Niedziela rocznik 2004 zagra z Siemianowiczanką Siemianowice Śląskie.

Dodane przez kier dnia 24.03.2017 20:150 Komentarzy
Wysoka wygrana!
Zespół Slavii Ruda Śląska nie dał żadnych szans swoim rywalom w spotkaniu IV Ligi Śląskiej, deklasując Górnika Piaski 7:0.

Skład:
Slavia: Dumin – Szablicki, Szpoton, Dryk, Met, Wujec, Korzeniowski, Zalewski, Rejmanowski, Moritz, Drapala

Bramki:
11 minuta 1:0 - Kamil Zalewski
16 minuta 2:0 - Marcin Met
70 minuta. 3:0 - Dawid Maciaszczyk
74 minuta. 4:0 - Kamil Moritz
78 minuta. 5:0 - Kamil Zalewski
83 minuta 6:0 - Kamil Moritz
90 minuta. 7:0 - Kamil Moritz

Tylko początek spotkania miał wyrównany przebieg. Obie ekipy wzajemnie badały swoje siły. Taki stan rzeczy trwał do 11 minuty. Strzał Kamila Moritza obronił bramkarz, jednak wobec dobitki Kamila Zaleskiego był bezradny. Pięć minut później, sprytnie rozegrany rzut wolny i Marcin Met z najbliższej odległości zdobywa drugą bramkę dla Slavii. W 20 i 31 minucie kolejne okazję dla gospodarzy wypracował sobie Moritz, jednak zabrakło szczęścia zawodnikowi rudzkiego zespołu. Goście w tej części gry dwukrotnie zagrozili bramce Dumina, jednak bez powodzenia.

Drugą odsłonę drużyny rozpoczęły bez zmian. Na początku tej części gry obie ekipy zanotowały uderzenia w poprzeczki. Z każdą minuta rosła jednak przewaga podopiecznych Jarosława Zajdla. W 54 minucie kolejną świetną okazję marnuje Moritz. Ostatnie 20 minut to prawdziwy koncert gry Slavii. Sygnałem do wzmożonych ataków gospodarzy było….kolejne uderzenie w poprzeczkę Górnika. Minutę po tym zdarzeniu bramkę zdobywa wprowadzony na boisko Dawid Maciaszczyk. Cztery minuty później przełamuje się Kamil Moritz kończąc celnym strzałem swoją solową akcję. Po chwili bramkę numer pięć dla gospodarzy zdobywa Kamil Zalewski. Slavia nadal atakowała, a prym wiódł Kamil Moritz, który w 83 i 90 minucie dwukrotnie znajduje drogę do bramki zawodników Grzegorza Dziuka. Tym samym Rudzianie odnoszą wysokie zwycięstwo i dopisują trzy punkty do swojego dorobku. Był to prawdziwy pokaz siły miejscowych, a końcowy wynik jest adekwatny do przebiegu gry.

W kolejnym meczu Slavia wyjeżdża na niezwykle trudny teren Warty Zawiercie i zapewne tanio skóry nie sprzeda. Martwią trochę kartki Moritza i Szpotona, które eliminują tych zawodników z gry w następnej kolejce.

Zapis relacji na żywo:

Dodane przez kier dnia 19.03.2017 16:03Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy
Opinia trenera po meczu.
IV Liga Śląska gr.I Przemsza Siewierz – Slavia Ruda Śląska 0:0

Jarosław Zajdel (trener Slavii): Mecz był ciekawy z dwóch stron, ponieważ my w pierwszej połowie mieliśmy dwie dogodne sytuacje, a Przemsza trzy, natomiast po przerwie my cztery, a rywale jedną. Było to wyrównane, zacięte spotkanie z którego wracamy z punktem, który szanujemy. Taki początek w rywalizacji z drużyną z szóstego miejsca to dobry początek. Jeśli chodzi o nowych zawodników to Dumin w pierwszej połowie wybronił nam dwie sytuacje, Szpoton zagrał na swoim bardzo dobrym poziomie, a Dryk i Drapała robili swoje. Ponadto jestem zadowolony z całej drużyny i czekam na powrót kontuzjowanych Kwaśniewskiego i Boczara.

Źródło: Regionalnapilka.pl

Dodane przez pajlot dnia 16.03.2017 03:530 Komentarzy
Przemsza Siewierz 0-0 Slavia Ruda Śląska (0-0)
Skład: Dumin - Dryk, Szpoton, Met, Korzeniowski - Moritz, Wujec (k), Maciejewski, Drapała, Rejmanowski M - Zalewski

Zmiany: Rejmanowski T, Lach, Maciaszczyk

Skrót meczu

Dodane przez pajlot dnia 16.03.2017 03:480 Komentarzy
Wzmocnienia na rundę wiosenną.
Drużyna Slavi Ruda Śląska nie próżnowała w zimowym okienku transferowym. Jasny cel, którym jest utrzymanie się w 4 lidze tylko pobudziło działaczy do wzmocnienia klubu przed startem rozgrywek. w Rundzie wiosennej na boisku przy Sosinki 1 będziemy mogli oglądać w tym sezonie aż 7 nowych zawodników.