1 : 3

Niestety kolejny mecz zaliczamy do nieudanych. Gwarek Ornontowice pokonał nasz zespół w stosunku 1 : 3 i tym samym kontynuuje swoją drogę do utrzymania w lidze. Drużyna gości przeważała przez całe spotkanie i tylko dobre interwencje w bramce Tomka Strąka oraz brak precyzji przy wykończeniu akcji ratowały nasz zespół przed utratą kolejnych goli.

Cieszyć może powrót na boisko, po długiej przerwie spowodowanej kontuzją, kapitana naszego zespołu Jacka Wujca. Na ten moment zaliczył on około 25 minut meczu, ale w miarę powrotu do pełni sił będzie wspierał nasz zespół w coraz to większym wymiarze czasowy.

Po meczu trener Jarosław Zajdel zdecydował się opuścić nasz zespół.
Zarząd i zawodnicy naszego klubu bardzo dziękują trenerowi za pełną zaangażowania i owocną współpracę trenerską, pozytywny rozwój indywidualny zawodników oraz całego zespołu, a także życzą sukcesów w dalszej pracy trenerskiej.

O wyborze nowego trenera poinformujemy wkrótce.