Kolejka 16.

Nadchodzi moment, na który wszyscy sympatycy IV ligowych zmagań czekali, już w najbliższą sobotę rusza runda rewanżowa. Kibice są ciekawi formy swoich ulubieńców, trenerzy zastanawiają się nad składami wyjściowymi, a zawodnicy niecierpliwie czekają na ten pierwszy mecz o punkty.

Przed naszymi zawodnikami już na początek trudny sprawdzian, gościć bowiem będą Szombierki Bytom, które zawsze są trudnym przeciwnikiem. Co prawda pierwszy mecz zakończył się wynikiem 0:0, co było dobrym prognostykiem na dalszą część rundy, to dalej już tak kolorowo nie było. Teraz, po przepracowanym okresie przygotowawczym, wszyscy sympatycy Slavii liczą przynajmniej na równie dobre rozpoczęcie rundy, a także gonitwę rywali którzy wyprzedzają naszą drużynę w ligowej tabeli.

Niestety, tak jak już pisaliśmy we wcześniejszym poście, mecz ten będzie zamknięty dla kibiców ze względu na negatywną opinię policji, na co wyraził zgodę Wydział Bezpieczeństwa Śląskiego Związku Piłki Nożnej .