Raport z okresu przygotowawczego #2

Minął kolejny tydzień okresu przygotowawczego, okresu w którym zawodnicy pracują na pewno ciężej niż w okresie startowym. Aby dobrze zaprezentować się w rundzie rewanżowej trener Zajdel zalecił 4 jednostki treningowe w tygodniu oraz gry kontrolne. W ostatnim tygodniu nasza drużyna testowała się dwa razy. Pierwszy sparing rozegrała z liderem katowickiej okręgówki grupy 1, w którym pokonała AKS Mikołów natomiast w piątek mierzyła się z liderem katowickiej okręgówki grupy 3, gdzie musiała uznać wyższość Odry Wodzisław. W najbliższą sobotę w derbowym test meczu będziemy sprawdzać formę naszych zawodników w porównaniu z zawodnikami Uranii Ruda Śląska.


KS SLAVIA Ruda Śląska 3 – 1 AKS Mikołów
bramki: zaw. testowany, Moritz, M. Rejmanowski

Odra Wodzisław 4 – 1 KS SLAVIA Ruda Śląska