IV runda Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Katowice

Po wyeliminowaniu w III rundzie Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Katowice drużyny Śląska Świętochłowice zmierzyć się nam będzie z kolejnym przedstawicielem Świętochłowic w tych rozgrywkach. W wyniku losowania przeprowadzonego w dniu 05.10.2018r. los skojarzył naszą drużynę z ŚKS Naprzodem Lipiny. Spotkania IV rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Katowice rozegrane zostaną w dniu 23.10.2018r. o godz. 15:00. Liczymy na wysoką formę naszych zawodników, gdyż w momencie kolejnego zwycięstwa w tych rozgrywkach pozostanie nam do rozegrania finał na szczeblu Podokręgu Katowice.

Pary IV rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Katowice:

ŚKS Naprzód Lipiny       –      KS Slavia Ruda Śląska

LKS Orzeł Mokre            –      LGKS Podlesianka Katowice