Puchar Polski: Gramy dalej!

Po słabo rozpoczętej pierwszej połowie, niektórzy obserwatorzy myśleli, że będzie powtórka z wrześniowego spotkania, kiedy to w ramach rozgrywek Haiz IV ligi Śląsk Świętochłowice strzelił naszym zawodnikom 6 bramek. Nic bardziej mylnego, nasi zawodnicy szybko się otrząsnęli
i z wyniku 2:0 jeszcze przed przerwą doprowadzili do remisu, a bramki zdobywali Stachoń i Moritz. W drugiej połowie również wiele się działo, a to pod bramką gospodarzy, której strzegł Łukasz Gambusz, czy to pod bramką naszych zawodników, gdzie świetnie sobie radził Tomasz Strąk. I to za sprawą tych dwóch bramkarzy… no i może indolencji strzeleckiej zawodników do 90 minuty nie zobaczyliśmy już żadnej bramki. Mecz zakończył się remisem, dlatego o tym kto awansuje do kolejnej rudny miały zdecydować rzuty karne. Już pierwszą jedenastkę wykonywaną przez Adriana Lesika zatrzymał nasz bramkarz. Z naszej strony pewnie rzuty karne wykonywali: Szpoton, Met, Korzeniowski, Skorupa. Piąty zawodnik nie musiał podchodzić do piłki, bo kolejną świetną interwencją popisał się Tomasz Strąk, tym razem zatrzymując jedenastkę wykonywaną przez Łukasza Wawrzyniaka.