Mecze wyjazdowe nam nie leżą

Miniony weekend nie był szczęśliwy dla naszych drużyn grających na wyjeździe. Oba zespoły traciły po 6 bramek. Dobrze natomiast prezentujemy się na swoich boiskach, prezentujemy wysoką skuteczność i wysoko pokonujemy rywali. W poniedziałek jeszcze jedno spotkanie, miejmy nadzieję, że Orliki odczarują wyjazdowe wyniki naszych drużyn.
Jeśli na wyniki grup młodzieżowych zerkamy tylko informacyjnie, to na pewno nie możemy powiedzieć tego o wynikach pierwszej drużyny. Beniaminek IV ligi jechał do pobliskich Świętochłowic by zdobyć upragnione 3 punkty, jednak pierwsza połowa zweryfikowała plany. 4:0 do przerwy zaskoczyło chyba wszystkich zebranych na stadionie włącznie z zawodnikami gospodarzy. Druga połowa zamazała nieco obraz, bo zdobyliśmy 3 bramki, przy 2 zdobytych przez gospodarzy. Ostateczny wynik 6:3. Kolejny tydzień pracy i miejmy nadzieję, że przy swojej publiczności zawodnicy SLAVII zdobędą pierwsze trzy punkty w konfrontacji z Sarmacją Będzin.

skład:
Strąk- Ostrowski, Szpoton, Wawrzyn, Korzeniowski- Puschhaus (Stachoń), Skorupa (Mączko), Met, Rejmanowski- Moritz (Jamrozy), Kot (Strzępek)
bramki: Strzępek x2, Szpoton (karny)

Zestawienie wyników:

IV liga okręgowa C2 Trampkarz
MKS Siemianowiczanka 6 – 1 KS SLAVIA Ruda Śląska

HAIZ IV liga
MKS Śląsk Świętochłowice 6 – 3 KS SLAVIA Ruda Śląska

V liga okręgowa D2 Młodzik
KS SLAVIA Ruda Śląska 5 – 3 LKS Unia Kosztowy

B klasa
KS SLAVIA Ruda Śląska 7 – 1 KS Kamionka

3.09.2018 godz. 16:30 IV liga okręgowa E1 Orlik
KS GTV Stadion Śląski Chorzów – KS SLAVIA Ruda Śląska