1. kolejka: Szombierki Bytom 0 – 0 SLAVIA Ruda Śląska

Pierwsza kolejka przynosi naszemu zespołowi 1 punkt. Choć zdobyty na trudnym terenie i należy go szanować, to w szatni pozostał niedosyt. „Slavioki” zdają sobie sprawę, że przy lepszej skuteczności mogli przywieźć na Sosinki 3 punkty. Imponuje fakt, że zaszczepiona w lidze okręgowej chęć prowadzenia gry nie zatraciła się w IV lidze. Zawodnicy naszej drużyny bardzo dobrze wyglądali na tle silnego przeciwnika i miejmy nadzieję, że to dobry prognostyk przed całą rundą. Warto zwrócić uwagę, że nowi zawodnicy dobrze wkomponowali się w zespół i z meczu na mecz powinno wyglądać to coraz lepiej.

Szombierki: Fościak, Balul, Bomba, Borowski (65 Pietrycha), Cieszyński, Stefaniak, Cichecki, Gwiaździński, Rybak (73 Malicki), Pstuś (69 Sawicki), Gruszka (81 Morys). Tr. R. Osadnik.

SLAVIA: Strąk- Ostrowski, Szpoton, Wawrzyn, Korzeniowski- Met, Wujec, Skorupa D (Stachoń), Strzempek (Noga), Rejmanowski (Puschhaus)- Kot (Skorupa K.). Tr. J. Zajdel.

 

A już w najbliższą środę o godz. 11.00 zapraszamy na stadion przy ulicy Sosinki 1. SLAVIA podejmować będzie innego beniaminka- Unię Kosztowy.

 

foto: http://www.szombierkibytom.com/index.php?va=viewpage&vaid=47&vanews=2327