Zaczynamy przygotowania!

We wtorek 17 lipca po raz pierwszy po letnich urlopach spotkali się na obiektach Slavii sztab szkoleniowy rudzkiej drużyny wraz z zawodnikami. Wtorkowy trening oficjalnie rozpoczął trwające niespełna miesiąc przygotowania do rundy jesiennej w grupie pierwszej IV ligi śląskiej.

Na pierwszych w tym roku zajęciach nie dotarło jeszcze paru zawodników, którym zostały przedłużone urlopy. Pojawiła się natomiast grupa zawodników testowanych, głównie młodzieżowców, którzy przez najbliższe dni będą starać się przekonać do siebie trenera naszej drużyny. Okazję do zaprezentowania swoich umiejętności aspirujący do gry w Slavii zawodnicy będą mogli także podczas gier kontrolnych. Pierwszy mecz sparingowy nasza drużyna zagra w sobotę 21 lipca na obiekcie
w Orzeszu, a rywalem naszej drużyny będzie zespół na co dzień występujący
w małopolskiej IV lidze- KS Olkusz.

O postępach w przygotowaniach naszej drużyny do sezonu 2018/2019 będziemy Państwa informować na bieżąco.